Pike Takımı

Dantel Bebek Pike Takımı

Dantel Bebek Pike TakımıPike: 1 AdetÇarşaf: 1 AdetYastık: 1 Adet..

99,00TL

Yatak Odası Pike Takımı

..

400,00TL

Yatak Odası Pike Takımı

..

375,00TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez örtüleri arasında yer alan pikeler kabartmalı kumaştan üretilen pamuklu ürünlerdir. Pike takımı türü ürünlerin en önemli parçaları olan pikeler, yorgan kadar kalın olmamaları sayesinde, özellikle yaz aylarında yataklarımızda rahat etmemizi sağlarlar. Pikeler ranforce adı verilen özel kumaş sayesinde yeterli miktarda hava geçirgenliği sağlayarak, geceleri terlemeyi önlerler. Pike takımı ürünleri ayrıca dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir de. Tüm bu özelliklere sahip olan pike modellerini sayfamızdan rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Pikelerde Modeller

Pike satın alırken farklı boyut ve model seçeneklerine sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Tek kişilik yataklar ve çift kişilik yataklar için pike takımlarının ebatları da birbirlerinden ayrılmaktadır. Desenleri açısından da sitemizde çok sayıda model ve çeşidin olduğunu fark edersiniz. Çift kişilik pike modelleri arasında, çiçek desenli, canlı renklere ve beyazın tonlarına sahip modeller en yaygın tercih edilen modellerdendir. Sitemizden satın alacağınız birbirinden şık pikeleri, yaz aylarında doğrudan örtü olarak tercih edebileceğiniz gibi, kış ve sonbahar aylarında yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Tek kişilik yataklar içinse, hem kız hem de erkek çocuklarınız için birbirinden kaliteli ve ilgi çekici, temizlik hissi veren pikelerimiz arasından sizler için en uygun olanı seçebilirsiniz. Tercih etmeniz halinde düz tek tonlara sahip pikeleri de yatak odalarınızda kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra, erkekler için denizci temalı veya yarış arabası temalı pikeler, kızlarımız içinse çiçek, kelebek temalı desenler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Pike Takımları

Pike takımı içerisinde yatak örtüsü, pike ve yastık kılıfları bulundurur. Tüm bu parçalar pikelerin sahip oldukları desenlerle uyumludur. Bu sayede yatak odasında uyumlu bir görünümün sağlanması söz konusu olur. Tek kişilik takımlarda yastık kılıfı sayısı bir adetken, çift kişilik takımlar içerisinde iki adet yastık kılıfı bulunur. Tümüyle pamuktan üretilen bu ürünlerde, kaliteden ve konforunuzdan ödün vermezsiniz. Tercih etmeniz halinde çarşaflarınızı lastikli kaymaz çarşaflar olarak da tercih edebilirsiniz. Pike takımı ürünleri arasından yine tek renk ürünleri tercih edebileceğiniz gibi, farklı desenlere ve renklere sahip takımları tercih etmeniz de söz konusudur. Pike, yatak örtüsü ve yastık kılıflarını içine alan takımları sitemizden uygun ödeme seçenekleri ve farklı desen seçenekleri ile satın almanız söz konusudur. Çocuklar için kız ve erkeklere göre ayrılan modellerin yanı sıra, çiftlerin yatakları için de birbirinden kaliteli pike takımı modelleri bulabilirsiniz.