Örgü Patikler

Bebek Patiği

..

7,50TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Örgü Patik

..

10,00TL

Tığ İşi Patik

..

14,00TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Hemen hemen herkes için örgü patikler denilince akan sular durur. Ama sebebini kimseler bilmez. Aslında çoğumuz için örgü patikler çocukluğumuzdan kalma birkaç anıdan ibarettir. Soğuk kış günlerinde vücudumuzun termostatı ayaklarımızı onlardan daha iyi ve onlardan daha güzel hiçbir şey ısıtamaz. Daha güzel ısıtmak derken aslında şundan bahsediyorum. Hem ısıtma fonksiyonunu yerine getirirken ayaklarımızda çok güzel bir görüntü oluştururlar. Örgü patikler hem sıcak tutan giysidir hem de gözümüze hoş gelen bir aksesuardır. Zira hepimiz özellikle küçükken örgü patikler ile tanışmışızdır. Onları giymeden şöyle bir baksak bile içimiz ısınır. Eskiden sadece genç kızların çeyizlerini süsleyen örgü patikler şimdilerde internet sayfalarını süsler hale geldi. Onlarca internet sayfası örgü patikler üzerine içerikler paylaşır oldu. Çünkü bu alanda kullanıcılardan bir talep var. İnsanlar eskiden kullandıkları bu göz nuru el işlerini araştırıyor. Araştıranların kimi satın almak için kimi de nasıl yapıldığını öğrenmek için araştırıyor.

Örgü Patikler Ne Zaman Kullanılır?

Örgün patiklerin nasıl sıcak tuttuğunu herkes bilir. Bu yüzden genelde havaların soğumaya başladığı sonbaharda ve soğukların iyice arttığı kışları insanlar bu örgü patikler ile ısınmaya çalışır. Renk renk örgü patikler kış gelince çıkar meydana ve başlar evlerin içinde adımlamaya. Gerçekten de hem göze hoş gelen bir görüntüdür bu hem de içimizi ısıtır. Hele bir de sobanın üzerinde kestane varsa dışardaki kar sadece bir görüntüden ibarettir. Patiklerimizi giyip kestanemizin yanında çayımızı da yudumlamaya başladık mı o kış artık cennettir.

Örgün Patikler İle Para Kazanılır mı?

Özellikle kış geldiği zaman misafirliğe gittiğimiz evlerde orta yaşın üstündeki annelerimizin elinde renk renk ipler beliriverir. Genellikle torunları için patik ören annelerimiz olduğu gibi bu işe ekonomik gelir olarak bakan annelerimiz de yok değildir. El emeği göz nuru patiklere tabi ki paha biçilemez ancak illa ki belli ücretler karşılığında tanıdık vasıtasıyla patiklere sahip olabilirsiniz. Eğer yeteneğiniz ve bilginiz varsa siz bile bu patiklerden örüp satabilirsiniz. Tanıdığınız yoksa eğer sitemizde yer alan modellerden seçerek birbirinden güzel patiklerden birine sahip olabilirsiniz. Böylelikle ayaklarınıza birer patik giyip o eski kışları bir nebze de olsa yaşayan insanlardan olabilirsiniz.

Örgü Patikler Sağlıklı mı?

Örgü patikler tamamen doğal ürünler kullanılarak yapıldığı için kesinlikle çok sağlıklıdır. Üstelik ayağınızı sıcak tuttuğu içinde sağlığınıza iyi gelecektir. Güvenle siz kendinize veya sevdiklerinize alıp kullanabilirsiniz.