İğne Oyası Tesbih

El işleri her daim kıymetli ve değerlidir. Bunları değerli kılan yegane sebep ise hiç şüphesiz el emeği göz nuru olmasıdır. Eskilerde çok fazla yazma ve iğne oyası olarak gördüğümüz modeller şimdilerde karşımıza birçok nesne süsleri ile çıkmaktadır. Ayrıca iğne oyasının kullanım alan çok geniştir. Bunların başında ise son zamanlarda iğne oyası tesbih gelmektedir. Özellikle hediyelik tesbih için çok fazla kullanılan iğne oyası tesbih ile hediyelerinizin kıymetini arttırabilirsiniz. İğne oyasının tesbih uçlarına farklı şekilde vererek yapılan bir model olmakta ve günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca bu iğne oyası tesbih yaparken kendimiz içinde yapabiliriz veya evdeki tesbihlerimizin ucuna kendimizde yapabilir yada hazır olarak satın alabiliriz.

İğne Oyası Başka Nerelerde Kullanılır?

İğne ile el işi çok eski yıllardan beri var olan ve çok fazla şık duran modeller olarak bilinir. Ayrıca iğne oyası modelleri günümüzde en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. Bu modelleri birçok evimizin eşyalarını daha zarif göstermek için kullanabiliriz. Ayrıca iğne oyası ile kendimizi daha özenli hissedebiliriz. Evde iğne oyası modelleri yapmak isteyenler eğer daha önce hiç yapmamış iseler ince ve basit modellerden başlamalılar. İğne oyası yaparak sizde boş zamanlarınızı eğlenceli hale getirebilir ve kendiniz veya sevdikleriniz için bir şeyler yapabilirsiniz. Çok zor olduğu düşünülse de aslında zevk ile yapılan hiçbir el işi zor değildir. Daha doğrusu el işi biraz emek ve aşk ister.

İğne Oyası İçin En Çok Kullanılan Modeller

Ev eşyalarınızı daha şık göstermek için kullanılan iğne oyaları modelleri şıklığın ve zarafetin el emeği adı olmaktadır. El işi olarak en zor olanı bilinse de aslında yapımı çok fazla eğlenceli olmaktadır. Hiç bilmeyenler yapmaya başladığı zaman mantığını kavramak için zincir ile başlayabilirler. Sonrasında daha zor olanlara geçerek model kurmayı ve yapmayı başaracaklarıdır. Ayrıca evde ek gelir elde etmek için en çok tercih edilen iğne oyaları modelleri ile ek gelirde elde etmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca yapımı gibi kullanım alanı olarak da çok geniş bir alana sahiptirler. Hamarat ev hanımlarının bu konuda yeteneği büyüktür. Birçok bayan tepsi veya çay bardağı altlığına kadar iğne oyası dantelleri kullanır ve sunumlarını bunlarla yaparak kendilerine ve gelen misafirlerine ne kadar kıymet verdiklerini ortaya sererler. Eğer sizde hem geçmişimize sahip çıkmak hem de geleceğe bir şeyler bırakmak istiyorsanız evde kendinize el işinin en kıymetli olanını yaparak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.