İğne Oyası Oda, Salon ve Vitrin Takımları

İğne Oyası Oda Takımı

..

55,00TL

İğne Oyası Oda Takımı

Kenarları iğne oyası, göbeği ise mekik tamamen el işi oda takımı2 küçük parça1 büyük parça ..

75,00TL

İğne Oyası Salon Takımı

İğne Oyası Salon Takımı Beyaz17 Parça..

395,00TL

İğne Oyası Salon Takımı

İğne Oyası Salon Takımı (pırpır yaudi)17 parça..

400,00TL

İğne Oyası Salon Takımı

İğne Oyası Salon Takımı15 parça..

320,00TL

İğne Oyası Yatak Odası Takımı

İğne oyası yatak odası takımı 6 parça tamamen iğne oyasıdır - el emeği ..

70,00TL

Yatak Odası Takımı

..

65,00TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

İğne oyası oda takımları hakkında incelikler ve örnekler vereceğimiz yazımız da sizlere iğne oyası oda takımı alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağım. İğne oyası oda takımlarında kullanılan en yaygın en popüler seçenekleri sizlere sunarak evinize odanıza katacağı güzellikleri beraber inceleyelim.

İğne Oyası Oda Takımı Örneklerinde Sadelik

İğne oyası oda takımları genel olarak 17 adet parçadan oluşmakta ve bu alanda salonunuzda kullanabileceğiniz 4 yapraklı yonca gibi el işi ürünler en çok yaygın halde kullanılan İğne oyası oda takımları olarak gözümüze çarpmaktadır. Bu iğne oyları salonunuza şık ve zarif bir güzellik katacağı gibi bunların bir takım halinde olması da eviniz için dekor sağlamış olacak. Hafif yuvarlak yaprakları olan çiçek şeklinde ki bu iğne oyaları biraz basit gözükse de sade görünümü ile eşyalarınızla uyum sağlayacaktır. Küçük çiçeklerden oluşuyormuş gibi bir bütünün sergilendiği bu örnekler gibi yuvarlar çiçek desenli ve biraz daha büyük olan iğne oyaları da dört yapraklı yonca desenli iğne oyaları kadar tutulmasa da takım halinde sunulması özellikle fiskos ve sehpada ki güzelliği insanların ilgisini çekmektedir. Sizde salonunuz için düşündüğünüz iğne oyaları için sade şık görünüm istiyorsanız bu ve bunun benzeri küçük dışarıdan görünümü çiçek gibi olan iğne oyalarını seçebilirsiniz. Salonunuza şıklık ve zarafet katacağından emin olabilirsiniz.

İğne Oyası Oda Takımı Örneklerinde Renkli Görünümler

İğne oyası oda takımı örneklerinde özellikle salonlar için düşündüğümüzde salona giren kişilerin ilgisini çekmesini istediğiniz bir salonunuzun olmasını istiyorsanız size sim baskılı flok salon takımlarını önerebilirim. Bu salonunuza gösteriş katacaktır ve renk uyumu bu tür sim baskılı iğne oyası oda takımları için çok önemlidir. İğne oyası oda takımları arasında en gösterişli ve uyum yakaladığında en güzel, kibar ve gösterişli iğne oyası olarak gözümüze çarpmaktadır. Seçim yaparken öncelikle nasıl bir iğne oyası düşündüğünüzü ve buna göre seçim yapmanız gerektiğini bilmemiz gerekiyor. İsteğiniz salona kavuşmak için iğne oyası oda takımları hakkında internetten çeşitlerine bakabilirsiniz. Çeşitlere bakmak size eviniz için en güzel iğne oyasını seçmeniz de yardımcı olacaktır. Aynı zaman da internet üzerin den beğendiğiniz ürünü eviniz sipariş verebilir. Eviniz için en mantıklı en güzel iğne oyası oda takımlarını seçmiş olursunuz. Odanızı iğne oyaları ile güzelleştirmenin tam zamanı. Hemen alışveriş yapıp iğne oyası oda takımlarını alıp evinizi güzelleştirmelisiniz.