İğne Oyaları

İğne Oyalı Mevlüt Örtüsü

İğne Oyalı Mevlüt Örtüsü 145x70..

130,00TL

İğne Oyası Bebek Örtüsü

..

55,00TL

İğne Oyası Bileklik

..

20,00TL

İğne Oyası Bileklik

..

20,00TL

İğne Oyası Bohça

İğne Oyası Bohça Gümüş detaylı ..

16,00TL

İğne Oyası Bohça

..

16,00TL

İğne Oyası Bohça

..

16,00TL

İğne Oyası Broş

..

20,00TL

İğne Oyası Dolama

Bordo Beyaz..

45,00TL

İğne Oyası Dolama Oya

40 adet çiçek oyalı ..

45,00TL

İğne Oyası Dolama Oyalar

..

45,00TL

İğne Oyası Dolama Oyalar

40 Adet Dolama Oyalar iğne oyası ..

45,00TL

İğne Oyası Dolama Oyalar

40 Adet Dolama Oyalar ..

50,00TL

İğne Oyası Dolama Oyalar

..

45,00TL

İğne Oyası Dolama Oyalar

40 Adet iğne oyası Oyalar ..

50,00TL

İğne Oyası Dolama Oyalar

..

45,00TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 121 (8 Sayfa)
Her genç kızın çeyiz sandığında olmazsa olmaz olan şey iğne oyaları olan modellerdir. İğne oyaları üzerinde bulunduğu her kumaş parçasına ayrı bir estetik ayrı bir güzellik verir. Bu yüzden hanımlar bu sanat eseri kıvamındaki güzellikleri çok benimsemiştir. Bayanlar son zamanlarda iğne oyaları üzerine açılan kurslara çok fazla yönelmektedir. İğne oyaları güzel ve estetik oldukları kadar güzel ve eğlendirici bir hobidir. İğne oyaları ile uğraşmak bayanlara huzur ve mutluluk verir. Size önerim ister çalışan bir bayan olun isterseniz de bir ev hanımı iğne oyaları ile uğraşmak size iyi gelecektir. İğne oyaları insanın stresini alır ve yerine huzur bırakır. Yaptıktan sonra ise nerede kullanırsanız kullanın, kullanıldığı bölgede estetik duygularımızı uyandıracaktır. Sahip olduğu güzellik ve el emeği sayesinde hep dikkat çeken o olacaktır. Üzerinizde bulunan bir elbiseye ya da baş örtünüze entegre edeceğiniz iğne oyaları sayesinde elinde defterler ve kalemlerle nasıl yapıldığının tarifini isteyen meraklı bir hayran kitlesiyle karşı karşıya kalacaksınız. Nasıl İğne Oyası Sahibi Olabilirim? İğne oyaları eskiden çok fazla yapılan ve kadınların en fazla öğrenmek istediği bir eşiydi. Son zamanlara doğru kıymetini iyice kaybetmişti. Bunda ekonomik ve el emeği gibi sorunlar vardı. Ancak son zamanlarda düzenlenen kurslar ve yapılan yayınlar yardımıyla iğne oyaları kaybettiği öneme tekrar kavuştu. Peki, iğne oyaları ile yakından ilgilenen bir bayan nasıl iğne oyası sahibi olacak? Cevap çok basit sitemizden güvenle temin edebilir. Çeşitli ödeme imkânlarıyla hiç zorlanmadan iğne oyasına sahip olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırladığımız iğne oyalarını adresinize gönderebiliriz. Eğer satın almak değil de bu işin hobi tarafındaysanız yine internet üzerinden bu konu ile alakalı birçok sayfayı ziyaret ederek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Gerekli resim ve videolu anlatımlarla sizler de birer iğne oyası ustası olabilirsiniz.

İğne Oyalarını Çevreden Öğrenebilir miyim?

Eğer bahsi geçen internet kullanımı bilgi ve donanımından yoksunsanız illa ki size yardımcı olacak komşu ya da akrabalarınızdan yardım alabilirsiniz. Çok fazla zorlanmadan öğreneceğinize eminim. Yaptıktan sonra ortaya koyduğunuz ürün bütün zorluklara değecektir. Emin olabilirsiniz.

İğne Oyası Öğrenmek Zor mu?

İğne oyası öğrenmek gerekli bilgi ve birikimden yoksunsanız size ilk başta zor gelebilir. Zira her sanat gibi bu da biraz yetenek isteyecektir sizden. Ancak ne yaptıysanız olmadı ise sitemiz üzerinden sipariş edeceğiniz ürünleri size güvenle ulaştırmak için bizler burada olacağız. Sitemizde yer alan iğne oyası modelleri ve iğne oyası örneklerini inceleyebilirsiniz.