İğne Oyası Mutfak Havlusu

İğne Oyası Mutfak El Havlusu

..

16,00TL

İğne Oyası Mutfak El Havlusu

..

16,00TL

Mutfak El Havlusu

..

16,00TL

Mutfak El Havlusu

..

16,00TL

Mutfak El Havlusu

..

16,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Bildiğiniz üzere iğne oyası ile oluşturulan tüm motiflerin ayrı birer kalitesi ve çekiciliği olmakta. Bu tür motiflerin eklendiği tüm eşyalarımızın diğerlerine göre özel olmak gibi bir konumu vardır. Bu tür motifler tümüyle kişiye özgüdür ve standart mağazaların ürün seçeneklerinde bulunmazlar. İğne oyası mutfak havlusu modelleri de, iğne oyası işlerinin en çok ilgi görenlerinden birisi. Mutfak havlularımızı standart tek renkte hiçbir özelliği olmadan tercih edebileceğimiz gibi, bunları zevkimize uygun iğne oyaları ile işlenmiş şekilde de tercih edebiliyoruz. Birbirinden güzel ve yaratıcı modellere sahip bu kaliteli modellerden mutlaka size uygun olanını seçin ve sipariş verin.,

İğne Oyası Mutfak Havlusu Desenleri

Mutfak havlularımız gün içerisinde yaygın şekilde ihtiyaç duyduğumuz havlu türlerindendir. Bu havluları kenarlarında iğne oyası işlemelerle tercih edebileceğimiz gibi havlunun ortasında da çeşitli el işlerini tercih edebiliyoruz. İğne oyası mutfak havlusu modellerinden en çok tercih edilenleri şüphesiz, çiçek desenli olanlarıdır. Mutfaklarımız temizliğin birer sembolü konumunda oldukları için çiçek ve temizliği çağrıştıran diğer desenler mutfaklarda daha fazla tercih ediliyorlar. Tek başına çiçek desenlerinin yanı sıra, dalları ile birlikte küçük çiçeklerin konumlandırdığı desenler de iğne oyası mutfak havlusu modellerinde tercih ediliyorlar. Çiçek ve benzeri desenlere ek olarak, çeşitli geometrik şekillerin de mutfak havlularımızın tasarımında kullanıldıklarını görüyoruz. Birbirinden renkli ve kaliteli bu desenlerden beğendiğinizi seçebilir ve çok pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Neden İğne Oyası?

İğne oyası ile işlenen havlular ve diğer çeyizlik eşyaların ayrı bir özelliği bulunmakta. Kızınızın veya kendi çeyizinize yerleştireceğiniz mutfak havlularının ve diğer eşyaların bir özelliği olsun istersiniz. İğne oyası mutfak havlusu modelleri de tam olarak bu ihtiyacınızı karşılamaktadır. Birbirlerinden güzel modeller tamamen size özel olacaktır ve evinizi ziyaret eden konuklarınız bu birbirinden güzel işlemeleri gördüklerinde çeyizinizin farkını anlayacaktır. Üstelik siz de evinizde içinize sinerek temizlik ihtiyacınızı daha da fazla yansıtarak üstelik görsel zevkinize hitap ederek bu eşyaları kullanmak isteyeceksiniz. Birbirinden eşsiz modellerle kendinizi özel hissedeceksiniz.

Renk Seçenekleri

İğne oyası mutfak havlusu satın alırken pek çok renk seçeneğiniz var. Gerek havlunuzu gerekse de iğne oyası motiflerini çeşitli renklerde seçebiliyorsunuz. Eğer havlunuzu standart renklerde seçtiyseniz, bu durumda iğne oyalarında biraz daha farklı renk seçeneklerine yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca havluları satın alırken mutlaka mutfaktaki mobilya renklerinizi de göz önünde bulundurun ve kararınızı ona göre verin.