Yazma Modelleri Arasındaki Farklılıklar

yazma modelleri

Günümüzün en değerli el sanatları arasında yer alan oya çeşitleri bir aksesuar malzemesi olmakla beraber sevdiklerimize sunulan en değerli hediye çeşitleri arasında yer alır. Bu yazımızda siz okuyucularımıza el sanatları çeşitlerinden olan genç kız ve hanımların hem ürettikleri hem de kullandıkları yazma modelleri hakkında bilgi sunacağım. Sizlerde bilirsiniz ki bu modeller kendi aralarında farklılıklar göstermektedir. Onların bu özelliği dikkatleri üzerlerine çekmelerini sağlamıştır. Peki nedir modeller arasındaki farklılıklar. Buyurun birlikte inceleyelim.

Farklılık Yaratan Model Çeşitleri

İşleme alınan model çeşitleri daha çok tesettürlü ve türbanlı kadınların ilgi odağı olmuştur. Bununla birlikte modayı yakından takip eden hanımlar yazma modelleri çeşitlerini kıyafetleri ile kombine ederek bir süs eşyası ya da aksesuar parçası olarak kullanılmasını sağlamışlardır.

Farklılık yaratan model çeşitleri arasında çember yazma oyaları, iğne oyası yazmaları, Modern ve çağdaş yazma çeşitleri, pullu yazma, desenli yazma, boncuklu yazma, renkli yazma, tığ işi yazma ve benzer model çeşitleri farklılık yaratan özelliktedir. Bu model çeşitlerinin eşsiz özellikte olmasının sebebi tasarımının sevilerek işlenmesidir. Atılan her düğüm duygu ve hislerin harmanlanmasına aracık etmiştir. Yukarıda belirttiğimiz gibi farklı isimlerle anılan model içerikleri çeyiz hazırlığındaki güzel kızlarımız için özenle tasarlanmıştır.

Şık ve Zarif Model Çeşitleri

Tesettürlü ve türbanlı ev hanımlarının sıkça kullandıkları yazma modelleri yöresel isimlere sahiptir. Genel olarak bilinenleri yemeni ve tülbenttir. Süs, aksesuar ve hediye amaçlı kullanıldıkları gibi çeyizlik için de alışverişi yapılır. Yaygın olarak kullanılması ve zengin motiflere sahip olması Anadolu kültürünün mirasını taşıdığına işaret eder. Şık ve zarif model çeşitleri siz değerli takipçilerimiz için sürekli revize edilerek web sayfamızda yerini alır. Sizlerde istediğiniz model içeriklerini sayfamız üzerinden tercih ederek satışını gerçekleştirebilirsiniz. Rengarenk, çiçekli ve desenli yazma çeşitleri farklı figür içerikleri ile kullanıcılarını ferahlatıcı bir yapıya sahiptir.

Figür ve Desen Çeşitliliği

Modayı yakinen takip eden tesettürlü hanımlar şıklıklarına yenilerini eklemek için yazma çeşitlerinin kendileri için özel olduğunu ifade ederler. Bu sebeple 2018 yazma modelleri geçmiş yıllara oranla daha akıcı bir özelliğe sahip olacaktır.

İşlenen figür ve desen çeşitleri tasarımcının hislerini taşıdığı gibi kişiye özel tasarımlarla tesettürlü hanımları duygu, düşünce, sevgi, özlem ve aşklarının yeni yılda yazma çeşitlerinde görebilirsiniz. 2018 yılının farklılığı şimdiden tespit edilmiş genç kız ve tesettürlü hanımlarda büyük bir heyecan yaratmaktadır. Sizlerde bu heyecana ortak olmak ve arzularınıza sahip olmak için bizlere buradan ulaşarak talep ettiğiniz yazma model ve çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir