Şık Ve Modern İğne Oyası Modelleri

Şık Ve Modern iğne Oyası Modelleri

El emeği göz nuru ve en zoru olan iğne oyası bulundukları yere zarafet getiriyorlar. El işi olarak en zor olanı iğne ile yapılanları olsa da bitmesi ve duruşu ile göz dolduran şıklık sunmaktadır. Oldukça şahane modeller ile sizlerde evlerinizde rahatlık ile kullanabilirsiniz. Ayrıca bu modelleri sizde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Birkaç basit püf noktasını bilmeniz bu modelleri yapmanız için yeterli olacaktır. İğne oyaları biraz zahmetli ve maharet isteyen el emekleri olsa da aslında yapımı ve işlemesi oldukça zevkli olmaktadır. Bu konuda en önemli detay sabırlı olmanız ve modeli yaparken çok dikkatli olmanız yeterli olacaktır. Boş zamanlarınız için eğlenceli ve verimli bir iş yapmak isteyenlere büyük bir uğraş olacaktır.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası birkaç iplik ve adı üstünde iğne ile yapılır. Yapımı diğer el işlerine oran ile biraz daha uğraştırıcı olsa da iş bitiminden sonra çok şahane görüntüsü ile değdiğini anlayacaksınız. Eğer çevrenizde size öğretecek birileri yoksa bile iğne oyası ile ilgili videoları izleyerek çok rahatlık ile sizde basitten zora doğru yapmayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca bir kere öğrenmeye niyet ettiyseniz gerisi kendiliğinden gelecektir. Yapanlar öğrendikten sonra basit ve çabuk olduğu dile getiriyorlar. Üstelik bu iş ile para kazanmanızda mümkün olmaktadır.

Evde otururken boş kalmayı sevmeyenler için ek gelir kapısı olan iğne oyası yaparak evde sizde gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca boş zamanlarını değerlendirerek yapabileceğiniz bu iş ile sizde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ayrıca kendinizi geliştirerek rahatlık ile sipariş alabilir yada birçok el işi ile evde ek gelir elde edebilirsiniz. Sadece bunu evde yakınlarınızdan sipariş alarak yapmanızın dışında birçok internet sayfasında da modelleri yayınlayarak iş almanız mümkün olacaktır. Belki ileride bir iş yeri açarak bu iş ticarete dökmenizde mümkündür.

Sadece para kazanmak için değil kız veya oğlan çeyizlerini süsleyen iğne oyası yaparak onlarında çeyizlerine büyük parçalar bırakabilirsiniz. Ayrıca kendi evinize de harika duracak peçete veya daha birçok şey yaparak evinizi daha şık göstermeniz mümkündür. Sadece peçete yapımı değil havlu kenarı, yazma kenarı ve çarşaf kenarları yaparak da evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Bu işi yaparak kendinizi ve evinizi daha özel hale getirmeniz çok daha kolay olacaktır. Değişik modelleri birçok internet sayfalarından veya sevdiğiniz tanıdıklarınızdan bulmanız mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir