Havlu kenarı Örnekleri ve Modelleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Dantel Modelleri

Havlular evlerimizde en fazla ihtiyaç duyduğumuz eşyalarımızdan birisidir. Kişisel kullanımla ilgili olmaları nedeniyle temiz, kaliteli, uygun fiyatlı ve göz alıcı olmaları gerekir. Havlularımızda beyaz renk temel renklerden birisi olarak temizliği çağrıştırır. Tabi evlerde farklı renklerde havlular kullanmak da mümkün. Havlu kenarı örnekleri ise iğne oyası ile hayata geçirilebilen örneklerdir. Sayfamızdan kaliteli kenar işçiliği ile havlu siparişi verebilirsiniz. Tamamen size özgü olacak olan bu havlular evinizde standartların dışınıza çıkmanızı, havlularınızda ve diğer eşyalarınızda fark yaratmanızı sağlayacaktır. Üstelik uygun fiyatlarıyla da vazgeçilmeziniz olacak diyebiliriz.

İğne Oyasıyla Oluşturulan Havluların Farkı

İğne oyasıyla havlu kenarı örnekleri incelemenizin ardından, standart havlulardan ne kadar farklı ve ne kadar özel olduklarını keşfedersiniz. İğne oyaları sadece havlulara değil, eşarplara, mendillere ve daha pek çok eşyamıza uygulanabiliyorlar. Eğer böylesi el işi örneklerini seviyorsanız, mutlaka havlu kenarı örnekleri arasından seçiminizi yapmanızı öneriyoruz. Evlerinizde farklı bir dokunuş ve mobilyalarınızla, eşyalarınızla uyumlu bir görünüm için de havlu kenarı örnekleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Havlu Kenarı Örnekleri

El işi örgüleriyle havlu kenarlarında çok çeşitli modeller üretmek mümkün. Bu modeller havluların uçlarına ek olarak işlenebildikleri gibi, havluların ortalarına doğru da uygulanabiliyorlar. Özellikle çiçek desenlerinin ve çeşitli geometrik şekillerin havluların bu noktada tamamlayıcısı konumunda olduklarını da söyleyebiliriz. Böylesi ilgi çekici modelleri de sayfamızdan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Peki havlu kenarı örnekleri arasından en fazla tercih edilenleri hangileri? Genelde çeşitli renklere sahip çiçek desenlerinin en çok rağbet gören modeller olduklarını söyleyebiliriz. Bununla birlikte kelebek desenleri, küçük dal desenleri, birbirlerini izleyen geometrik desenler de yaygın olarak tercih ediliyorlar. Havluların kenarlarına, havlulardan dışarı doğru uzayacak şekilde işlenen bu desenler, havlulara bambaşka bir hava katıyorlar ve onları evlerin bir parçası haline getiriyorlar. Standart havlularda ise genelde evle hayatla bağdaştırma gerçekleşmiyor. Basit eşyalar gözüyle bakılıyorlar.

Sayfamızda birbirinden kaliteli havlu kenarı modelleri arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Alacağınız modellerdeki tasarımlar tamamıyla size özgü olacaktır. Renk seçimlerinizi banyonuzun, mutfağınızın mobilyalarıyla uyumlu olarak yapabilirsiniz.

Havlu Kenarı Modelleri Nerelerde Tercih Ediliyorlar?

Havlu kenarı örnekleri ile işlenen havlular genellikle kızlarımızın çeyizleri için hazırlanıyorlar. Evlerde hanımlar havluları eskidiğinde de bu modelleri yaygın olarak tercih ediyorlar. Eğer standart eşyalar yerine bir özelliği olan eşyaları tercih etmekten hoşlanıyorsanız, bu durumda havlu kenarı modelleri sayfamızdaki örnekleri mutlaka inceleyin ve kararınızı ondan sonra verin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir