Blog

Use this static Page to test the Theme’s handling of the Blog Posts Index page. If the site is set to display a static Page on the Front Page, and this Page is set to display the Blog Posts Index, then this text should not appear.

Örgü Şal Modelleri

Kaliteli Örgü Şal Modelleri

Yeteneği olan insanların kendi elleriyle emekleriyle makine işin içine girmeden ürettiği ürünlerin hepsini kaplayan alana el sanatları denilmektedir. El sanatları ve el işleri bir ülkenin sosyo-kültürel yapısını, nereden geldiğini, kökenlerini yansıtmakta önemli rol oynamaktadır. Türklerin geleneksel el sanatları eskilerden bu yana çeşitler göstermektedir. Bunlar bulundukları bölgeye ve ellerinde bulunan malzemeye göre değişik olsa da insanların ellerinde bulunan az imkanlarla bile neler yapabildiğinin ispatıdır. Zamana göre halıcılık, kilimcilik, çinicilik, dericilik, .
Pike Takımı

Günün Yorgunluğunu Pike Takımı İle Güzelleştir

Kadınlar her zaman en güzeline erkekler ise en iyisine layıktır. Fakat hepimiz şu konuda hem fikir ki biz ne hem en güzelini nede hem en iyisini istiyoruz. Biz en rahatını istiyoruz. İşte size bu rahatlığı sağlayacak pike takımları çağımızın biz günün çok çalışan ya da rahat bir gece geçirmek isteyenler için hediye ettiği bir rahatlık. Ve şimdi o rahatlık size hem yakın hem uygun fiyata. Artık pike takımları herkesin .
iğne oyası havlu kenar

İğne Oyası Havlu Kenarı Kullanım Alanları

Havlu evlerde en çok kullanılan ve dekoratif olarak da mutfak ve banyolara ahenk veren bir eşyadır. Havluların kenarlarını süsleyerek onlara daha şık görüntüler sunulabilmektedir. Günlük olarak kullanılan havlu kenarları gibi misafirlerimize çıkarmış olduğumuz havlularında kenarlarına misafirlere özel şık modeller ile süsleyebiliriz. Bunun dışında bir de genç kızların çeyizlerini süsleyen havlu kenar örnekleri de yer almaktadır. Çeyiz içerisinde bulunan parçalar özel olduğundan dolayı onları iğne oyası havlu kenarı ve dantellerle .
dantel modelleri

Modern Dantel Modelleri

Ev dekorasyonunda kullanılan dantel modelleri günümüzde de varlığının sürdüren geleneklerden biridir. Eski zamanlarda yeni gelinlerin evlerinde sıklıkla kullandığı dantelleri evin her yerinde görmek mümkündü. Şimdiki zamanda ise bu durumdan memnun olmayan ve zamanın gerisinde kaldığını düşünen gelinler sadece dolap içlerinde dantelleri kullanmaktalar. Tığlarla yapılan danteller yeni gelinlerin çeyizinde olmazsa olmaz eşyalar arasında yerini alırken yorgan ve yastıklarda bile kullanılmaktadır. Yorganların kenar bölümlerine dikilen ve güzel görünmesini sağlayan dantellerin işlenmesi .
yazma modelleri

Yazma Modelleri Her Dönemin Modası

Yazmalar yüzyıllardır kadınların vazgeçilmez bir parçası. Her dönemde farklı renklerde ve modellerde yazmalar bir şekilde kadınların haytalarının bir parçası olurlar. Özellikle türk kadınları için yazma modelleri önemli bir parçadır. Kadınlar yazma modellerini kıyafetleri ile uyumlu seçerek başörtüsü olarak kullanabildiği gibi isterlerse şal olarak da kullanabiliyorlar. Birçok farklı deseni içerisinde barındıran yazma modelleri sadece kombine hareke ve şıklık katmak için çantalarda da kullanılabiliyor. Birçok farklı amaçla kullanılabiliyor olması belki de .