Blog

Use this static Page to test the Theme’s handling of the Blog Posts Index page. If the site is set to display a static Page on the Front Page, and this Page is set to display the Blog Posts Index, then this text should not appear.

dantel modelleri

Modern Dantel Modelleri

Ev dekorasyonunda kullanılan dantel modelleri günümüzde de varlığının sürdüren geleneklerden biridir. Eski zamanlarda yeni gelinlerin evlerinde sıklıkla kullandığı dantelleri evin her yerinde görmek mümkündü. Şimdiki zamanda ise bu durumdan memnun olmayan ve zamanın gerisinde kaldığını düşünen gelinler sadece dolap içlerinde dantelleri kullanmaktalar. Tığlarla yapılan danteller yeni gelinlerin çeyizinde olmazsa olmaz eşyalar arasında yerini alırken yorgan ve yastıklarda bile kullanılmaktadır. Yorganların kenar bölümlerine dikilen ve güzel görünmesini sağlayan dantellerin işlenmesi .
yazma modelleri

Yazma Modelleri Her Dönemin Modası

Yazmalar yüzyıllardır kadınların vazgeçilmez bir parçası. Her dönemde farklı renklerde ve modellerde yazmalar bir şekilde kadınların haytalarının bir parçası olurlar. Özellikle türk kadınları için yazma modelleri önemli bir parçadır. Kadınlar yazma modellerini kıyafetleri ile uyumlu seçerek başörtüsü olarak kullanabildiği gibi isterlerse şal olarak da kullanabiliyorlar. Birçok farklı deseni içerisinde barındıran yazma modelleri sadece kombine hareke ve şıklık katmak için çantalarda da kullanılabiliyor. Birçok farklı amaçla kullanılabiliyor olması belki de .
Dantel Örnekleri

Dantel Örnekleri İle En İyisi Siz Olun

Anne’den yahut yakınlarından ne gördü isen bu zamana kadar hep aynısı yaptın. Klasik dantel örnekleri ile zamanını geçirdin. Evet gerçekten de öyle idi. Peki hiç farklı bir tarz denedin mi yada kaç kez denedin. Tamam biliyorum etrafında da çok farklı dantel örnekleri örebilecek kişi yok ama bu daha farklı dantel örnekleri bulamayacaksın anlamına gelmez. Artık çağımız internet çağı ve hızlı bir şekilde bilgiye erişebiliyorsunuz. Tek tıklama ile onlarca değil .
İğne Oyası Örnekleri

İğne Oyası Örnekleri Ve Yapılışı

İğne oyası örnekleri denildiğinde ilk akla gelen şüphesiz hanımlarımızın büyük titizlikle tasarladığı ve dizayn ettiği birbirinden güzel modeller gelmektedir. El işi sanatları içerisinde belki de en dikkat çekeni ve hatta en çok tercih edileni diyebiliriz. Buradan hareketle geçmişten günümüze gelene kadar gelişen ve her defasında kendisine bir şeyler katarak ilerleyen kültürümüzün bu nadide eserlerini sizde çok beğeneceksiniz. Hanımlarımız bu ve buna benzer el sanatlarını ya ninelerimizden ya da günümüzde .
iğne oyası modelleri

İğne Oyası Modelleri Ve Çeşitleri

İğne oyaları birçok alanda kullanılan süsleme tekniklerinden biridir. İğne oyası ile çarşaf kenarlarını, havlu kenarlarını, tülbent kenarlarını ve daha birçok bezden olan parçaları süsleme şansını sizlere sunmaktadır. Bu gibi eşyaları evlerimizde oldukça sık bir şekilde kullanmaktayız. İğne oyaları oldukça şık bir görünüm vererek sadece günlük kullandığınız eşyalarda değil, misafirlerinize de sunacağınız havlu gibi birçok eşya da uygulayabilirsiniz. Günümüzde birçok kadının yatkın olduğu bu el işi sanatına daha yeni başlayanlar .