Blog

Use this static Page to test the Theme’s handling of the Blog Posts Index page. If the site is set to display a static Page on the Front Page, and this Page is set to display the Blog Posts Index, then this text should not appear.

Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı

Havlu kenarları havluların yeni çeşitlerini çıkması ile yeni modellerde havlu kenarları yapılmaktadır. İğne oyası, dantel mekik firkete ile yapılan birçok havlu kenarı örnekleri vardır. Büyüklü küçüklü halkalar kullanılarak pul boncuk kullanılarak farklı şıklıktaki modeller tasarlanmaktadır. Boş havluların üzerine de farklı modellerde yapılan Havlular dikilerek boş havluların daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Kelebek sepet gibi… Havluların kenarlarına yapılan kenarlar havluların mağaza havasından çıkararak daha spesiyal bir hale getirmektedir. Son yıllarda country .
El Sanatları Ürünü İğne Oyaları Namaz Başörtüleri

İğne Oyası Kullanım Yerleri

Bayanların her daim çantalarında bir köşede yerini alan el işiler arasında en zor olarak adlandırılan el emeği göz nuru işlemelerden biri hiç şüphesiz ki iğne oyası olmaktadır. İğne oyası diğer el işlerine oranlar işlemesi biraz daha emek istese de yine de bitiş anında duruşu ile her daim önceliklerinde sahibi olmuştur. İğne oyası için birçok model söylenebilinmesinin yanı sıra ayrıca alternatif modeller de söylemek mümkün olmaktadır. Malzeme olarak da oldukça .
Dantel

Dantel Örnekleri İle Farklı Ol Değerli Ol

Anne’den yahut yakınlarından ne gördü isen bu zamana kadar hep aynısı yaptın. Klasik dantel örnekleri ile zamanını geçirdin. Evet gerçekten de öyle idi. Peki hiç farklı bir tarz denedin mi yada kaç kez denedin. Tamam biliyorum etrafında da çok farklı dantel örnekleri örebilecek kişi yok ama bu daha farklı dantelleri bulamayacaksın anlamına gelmez. Artık çağımız internet çağı ve hızlı bir şekilde bilgiye erişebiliyorsunuz. Tek tıklama ile onlarca değil milyonlarca .
lif modelleri

Harika Lif Modelleri

Lif modelleri el işi veya el sanatları içerisinde özellikle gelinlik çağına gelmiş kızlarımızın çeyizlerine ayrı bir renk katan birbirinden güzel harika modellerdir. Bu modeller annelerimizin kızlarımıza hazırladığı ve gönüllerinden geçenin en iyisinin yansıtıldığı ve kızlarımızın çeyizlerine ayrı bir hava katan bir renk mozaiğidir adeta. Öyle ki birbirinden farklı desen ve renk karmaşasıyla dikkatleri üzerine çeken bu örnekler pek çok bayanın birinci tercihi olma özelliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Burada .
iğne oyaları

Türk Kadınının Vazgeçilmezi İğne Oyaları

Asırlardır ürettiği el ürünleriyle dünyada nam salan Türk kadınları, geçmişi bugüne taşıyan el emeği göz nuru tekstil ürünlerini güzelleştirmeye devam etmektedir. Özellikle Anadolu topraklarında masumiyet ifadesi olan iğne oyaları, havlu kenarları ve envai çeşit el işleri yüzyıllardır varlığını korumaktadır. Hatta gelişen teknolojiyle bütünleşen birbirinden güzel el işleri, üretildiği bölgeden yüzlerce kilometre uzaktaki bir hanımefendinin evini süslemektedir. Taşıdığı duygu itibariyle her bayanın evinde olması gerektiğini düşündüğümüz el işi eşyalar, modernlikle .